Bizi Arayın: 0(312) 418-4090

Geçtiğimiz Yılların Kazananları

TÜRK NÖROŞİRÜRJİ DERNEĞİ

PROF. DR. HAMİT ZİYA GÖKALP

GENÇ NÖROŞİRÜRJİYEN TEŞVİK ÖDÜLÜ

ALMAYA HAK KAZANAN HEKİMLERİMİZ

2000
Bilim Hizmet Ödülü: Yücel Kanpolat
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü : Ödüle değer çalışma
bulunamadı.
2009
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Koray Özduman
İkincilik Ödülü: Ayşe Karatas
Üçüncülük Ödülü: Murat Coşar
2001
Bilim Hizmet Ödülü: Tunçalp Özgen
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü : Uğur Türe
2010
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü : Ödüle değer çalışma bulunamadı
İkincilik Ödülü : Kağan Tun
Üçüncülük Ödülü : Mehmet Erşahin
2001
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü
Birincilik Ödülü: Mustafa Başkaya
İkincilik ve Üçüncülük ödülüne değer çalışma bulunamadı
2011
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Halil İbrahim Sun
İkincilik Ödülü: Ahmet Çetinkal
Üçüncülük Ödülü: Mevci Özdemir
2003
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülleri;
Birincilik Ödülü: Başar Atalay
İkincilik Ödülü: Erkan Kaptanoğlu
Üçüncülük Ödülü: Nurullah Yüceer
2012
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Pulat Akın Sabancı
İkincilik Ödülü: Tufan Cansever
Üçüncülük Ödülü: Mehmet Bülent Önal
2004
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülleri:
Ödüle değer çalışma bulunamadı.
2013
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Gökmen Kahiloğulları
İkincilik Ödülü: Davut Ceylan
Üçüncülük Ödülü: Soner Yaşar
2005
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülleri;
Birincilik Ödülü: Hasan Çağlar Uğur
İkincilik Ödülü: Mehmet Yaşar Kaynar
Üçüncülük Ödülü: Mustafa Gürelik
2014
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Cahit Kural
İkincilik Ödülü: İhsan Doğan
Üçüncülük Ödülü: Mehmet Erşahin
2006
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Bülent Güçlü
İkincilik Ödülü: Erkan Kaptanoğlu
Üçüncülük Ödülü: Kudret Türeyen
2015
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Semra Işık
İkincilik Ödülü: Ender Köktekir
Üçüncülük Ödülü: Hasan Emre Aydın
2007
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Özkan Ateş
İkincilik Ödülü: R.Alper Kaya
Üçüncülük Ödülü: Gökmen Kahiloğulları
2016
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Birincilik Ödülü: Cahit Kural
İkincilik Ödülü: Fatih Erdi
Üçüncülük Ödülü: Can Yıldız
2008
Genç Nöroşirürjiyen Teşvik Ödülü;
Üçüncülük Ödülü: Alper Karaoğlan, Bülent Düz, Erdal Kalkan
Birincilik ve ikincilik ödülüne değer çalışma bulunamamıştır.